Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Kirma

  Kirma Savininkas
  Savininkas

  Joined:
  29 December 2017
  Messages:
  931
  Likes Received:
  108
  Sveiki,

  Štai ir prabėgo pirmasis 2018 metų mixai.lt organizuotas turnyras.
  Kaip ir anksčiau, pamėginsiu trumpai apžvelgti kaip sekesi mūsų komandoms kurių šiemet nebuvo labai daug.

  1. Komanda LEETLAND (PSH, chucky, fRb, w0w, Snuff, ReSt) - Komandą sunku vertinti, kadangi į turnyrą pasižiūrėjo neatsakingai ir jame net nepasirodė. Komanda turbūt nusprendė jog turnyre neturi lygių priešininkų sau ir pagalvojo, kam gaišinti savo brangų laiką. Komandos kapitonas PSH informavo, jog jis kaip kapitonas nedalyvaus, bet likę komandos nariai turnyre bus. Pabaigai - dedame daug vilčių jog sekančiame www.mixai.lt organizuojamame turnyre ši komanda pasirodys.

  2. Komanda Time Factor (TaLaHT, b4q, DarkLegend, wAAde1~, jekyz0r - , pleind^avenir - ) - Svečiai iš RUSIJOS, norėčiau tik pasidžiaugti jog užsuka ir iš kitų šalių į mūsų organizuojamus turnyrus. O kalbant apie komandos pasirodymą, komandai sekesi sunkiai abi žaistos kovos buvo pralaimėtos nemažais skirtumais [ 16-5 ir 16-5 ]. Pakalbinus komandos kapitoną Avenir ir paklausus ko trūko komandai jis atsakė : "Tikrai pamiršom kaip gali žaisti 5 geri žaidėjai vienoje komandoje, buvome nepasiruošę, retai matome tokį žaidimo lygį, nes retai susisirenka 5 stiprus žaidėjai iškarto, mūsų varžovai šį kartą buvo tiesiog stipresni" .Palinkesime sėkmės ateinančiame turnyre.

  3. Komanda Na`Vi (Naivūs ir Vidutiniški) (Kirma, Severek, Svarovkis, Black mamba, zjc) - Naivūs ir Vidutiniški manau pavadinimas atitiko komandos pasirodymą, abi žaistos kovos buvo pralaimėtos [ 16-9 ir 16-7], Komandai trūko susižaidimo ir teisingų priimtų sprendimų. Žinoma kažkiek ir sėkmės. 2018 metus pradedame pralaimėjimais, nors lukesčiai prieš turnyrą buvo kur kas aukštesni. Dėja priešininkai šį kartą buvo stipresnį.

  4. Komanda #Lollipops (kesha, Gvidas ,Grimzer, hmZ, JuskAxD, xadA) - Komandą pirmą etapą baigė be pralaimėjimų, prieš turnyrą šią komandą įvardinau kaip favoritę jį laimėti. Finale laukė labai sunki ir idomi kova, nors turnyro dieną pakalbinus komandos #Lollipops žaidėją hmZ jis teigė jog nepasirodžius komandai LEETLAND, komandai #Lollipops nebus įdomu žaisti su likusiais priešininkais. Jau pirmoji finalo kova buvo įtempta ir sunki [16-14 ] laimėjo #Lollipops, na o antrą kovą jau laimėjo priešininkai [14-16] ir taip išlygino serijos rezultatą 1-1. Komandą norėčiau pasveikinti su užimta antra vieta, o R.Kurtinaičio žodžiais : "CS'as ne sexas, abiems gerai nebus" :)))) . Sėkmės ateinančiuose turnyruose! :)  5. Komanda ownage (AtiC, hrb, EmSy, Tautvyd, Ziggy, hartex) - Pirmame etape komanda tiesiog be jokių didesnių sunkumų "guldė" varžovus juos triuškindama rezultatais [16-5 ir 16-7], taip komanda užsitvirtino sau vietą finale. Norėčiau labai pasidžiaugti jog komanda rodo didžiulį susidomėjimą www.mixai.lt organizuojamais turnyrais, bei prisideda prie turnyrų organizavimo. Sėkmės ateinančiuose turnyruose! :) Finalinė kova buvo įtempta kurią rezultatu [16-14] laimėjo komanda ownage, o bendras rezultatas 2-1 (bo3). Sveikiname turnyro nugalėtojus!

  [​IMG]

  PRIZAI : nugalėtojai gauna 1 mėn. trukmės slotus, mixai.lt serveriuose.
  P.S. Kitą menesį tikiuosi ir vėl susitiksim, tik su daugiau komandų!

  Mixai.lt Savininkas
  Kirma.
   
  #1 Kirma, 20 January 2018
  Last edited: 21 January 2018
  kesha, Koza, 3au4uk and 2 others like this.
 2. AtiC

  AtiC Laikas parodys ko esi vertas

  Joined:
  1 January 2018
  Messages:
  61
  Likes Received:
  23
  thnx uz slotus kirmai ir aciu lolipopams uz grajus. xd
   
  hartex likes this.
 3. 3au4uk

  3au4uk Laikas parodys ko esi vertas

  Joined:
  31 December 2017
  Messages:
  60
  Likes Received:
  19
  Auksciausias zurnalistikos lygis! x)
   
 4. Avenir

  Avenir Laikas parodys ko esi vertas
  MIX Administratorius

  Joined:
  29 December 2017
  Messages:
  60
  Likes Received:
  14
  Aciu Kirma kad rengi dar tuos turnyrus,skiri savo laika ir tt. Rusai tikrai nustebe ira kaip lt saudo,pradejo ziuret playerius fastcupe,ir nekyla jiems klausimu del kodu ir pan) Zjbs viskas buvo eilini karta. P.S. ryt pirma katka fcupo turnyro,komanda ira uzreginta i 2,kas turi didesni skilla fcupe ir nori prisijungt prie matchu rastelkit steam arba pm:) turnyrai su prizais)
   
  Kirma likes this.
 5. kesha

  kesha Naujas Narys

  Joined:
  30 December 2017
  Messages:
  3
  Likes Received:
  1
  Puiki apzvalga. Sveikinu nugaletojus bei dekoju uz turnyra :)
   
  Kirma likes this.
 6. feiko

  feiko Naujas Narys
  MIX Administratorius

  Joined:
  10 January 2018
  Messages:
  13
  Likes Received:
  0
  Sveikinu nugaletojus ir tikekimes daugiau komandu surinksim kitam turnyre bus galimybe prisijungti :) Aciu organizatoriams !
   
  #6 feiko, 21 January 2018
  Last edited: 21 January 2018
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page