Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Kirma

  Kirma Savininkas
  Savininkas

  Joined:
  29 December 2017
  Messages:
  931
  Likes Received:
  108
  Sveiki,

  Trumpai apžvelgsime kaip sekėsi mūsų dalyviams turnyre.
  Trumpai apie kiekviena komandą.

  Komanda GIANT (žaidėjai : hmZ,xadA,ZIGGY,kesha,atic,hartex) : prieš turnyrą buvo laikyta viena iš favoričių komandų laimėti 5x5 turnyrą.Sudėtis buvo tikrai nebloga, o gal netgi labai gera, Komandoje vieno tokio kaip lyderio nėra ir turbūt būtų labai sudėtinga kažkurį tai vieną išskirti, galbūt tik žaidėją zneel(kesha) žaidėjas su rimta praeitimi ir priskiriamas vienas prie geresnių praeities Counter-Strike 1.6 Lietuvos žaidėjų. Visi kiti esantys žaidėjai tikrai yra labai rimti ir prieš šią komandą tikrai yra ką veikti, norint ją nugalėti. Favoritės etiketė niekur nedingo - GIANT tapo turnyro nugalėtoja!

  Komanda CSavi2 (žaidėjai : Dark Legend,b4q,plein_d^avenir,bfyyyyyy,talaht,wade) : Ši komanda turbūt nustebino labiausiai savo pasirodymu 5x5 turnyre, komanda tikrai yra kieta ir prieš šią komandą visos kitos komandos žaidė su pagarba ir manau šiek tiek "prakaito", nes prieš juos tikrai reikėjo "paprakaituoti". Nors ji ir nepateko į finalines kovas bet komanda parodė charakterį, susižaidimą ir manau visiems priešininkams kurie prieš ją lošė buvo įdomu ir ji buvo tikrai geras kietas "graikiškas" riešutas!

  Komanda Litue (žaidėjai : ciNkas, Dzgs, wism, каюс): Ambicinga komanda, dažni mixai.lt turnyrų dalyviai, komanda manau su perspektyvą, kadangi rodo dideli susidomėjimą turnyrais. Mano manymu šiai komanda dar trūksta šiek tiek susižaidimo ir žinoma sėkmės. Kol kas komandai nelabai gerai sekėsi turnyre ir manau galima drąsiai teigti, jog šį karta Litue komanda buvo šio turnyro autsaiderė. Sėkmės kitą kartą, nenukabinam nosies.

  Komanda CSavi (žaidėjai : zorg,kawaii,robislovas,zenDer,funajj,thoR,gereto) : Komanda ant "popieriaus" atrodė tikrai neblogai, buvo šioje komandoje ir senų žaidėju kaip Zorg, Zender. Bet deja komanda sužaidė šiek tiek geriau nei komanda Litue. Sunku butu pasakyti, kas šiai komandai nutiko, nes visos kovos buvo pralaimetos tikrai nemažais skirtumais. Manau komanda kaip ir Litue turi dar rezervu ir manau šiai komandai galima palinkėti sėkmės ateities turnyruose.

  Komanda CEMPIONAI (žaidėjai : fRb,sm00de,Kirma,pentagram,moh,feiko) : Sudėtis kaip ir Čempioniška! Sudėtyje galima buvo išvysti tikrai nemažai senų ir savu laiku labai geru žaidėjų tokių kaip sm00de,fRb, pentagram... Bet deja šį karta patirtis neleido laimėti finale ir garbinai rezultatu 16-12 ir 16-10 pralaimėjo savo oponentams GIANT. Prieš turnyrą asmeniškai aš prognozavau kad komanda pateks i finalą, bet finalo nelaimės. Komandai palinkėsiu ateinantį kartą pateisinti savo komandos pavadinimą ir laimėti turnyrą! [​IMG]  1. Vieta - GIANT(paguodos prizai - mixai.lt serveriuose SLOTAI iki metų galo)
  (žaidėjai : hmZ,xadA,ZIGGY,kesha,atic,hartex)

  2. Vieta - CEMPIONAI
  (žaidėjai : fRb,sm00de,Kirma,pentagram,moh,feiko)

  3. Vieta - CSavi
  (žaidėjai : zorg,kawaii,robislovas,zenDer,funajj,thoR,gereto)

  4. Vieta - CSavi2
  (žaidėjai : Dark Legend,b4q,plein_d^avenir,bfyyyyyy,talaht,wade)

  5. Vieta - Litue
  (žaidėjai : ciNkas, Dzgs, wism, каюс)

  Pridedu tablo su rezultatais :

  [​IMG]

  Ačiū dalyviams už dalyvavimą, taip pat mixai.lt atsiprašo už "punktualumą"
  Sėkmės ir iki kitų kartų!

  Mixai.lt savininkas
  Kirma
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page