Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Kirma

  Kirma Savininkas
  Savininkas

  Joined:
  29 December 2017
  Messages:
  931
  Likes Received:
  108
  Sveiki,

  Kaip ir kiekvieną kartą mixai.lt turnyruose yra žaidėjų kurie turi gyvenimą ir deja nepasirodo turnyre ir šiek tiek apsunkina visus organizacinius dalykus, na bet tas kaip matau yra neišvengiama.
  Trumpai apie turnyrą, turbūt didžiausia staigmena PORTUGALŲ komandos nepatekimas net į pusfinali nors ant popieriaus komanda atrodė tikrai stipri. Visos kitos komandos sužaidė manau taip kaip ir iš jų buvo tikėtasi.Kaip ir kiekviena turnyrą taip ir šį į finalą pateko komanda Metamorphosis, šį komanda jau prieš turnyrą buvo laikoma viena iš favoričių jį ir laimėti.
  Pusfinaliai : Pirmojo pusfinalio poros nugalėtojas paaiškėjo gana greitai, neprireikė net 3 mapų, ir jau po dviejų buvo viskas kaip ir aiškų - Metamorphosis FINALE! Na o antrasis pusfinalis buvo su šiek tiek intrigos Savages ir litovec poroje buvo žaidžiami visi trys žemėlapiai, tą kovą laimėjo komanda litovec, žemėlapyje nuke savages komanda nesurado priešnuodžių tiek jų puolimui tiek jų gynybai ir teko pripažinti varžovų pergalę.
  Į finalą pateko komandos : Metamorphosis ir litovec, asmeniškai mano prognozė prieš kovas buvo 2:0 be didesnio vargo laimės komanda Metamorphosis, taip ir buvo pirmoje kovoje 16:8 su šiokiu tokiu pasispardymu laimėjo Metamorphosis, tas pats nutiko ir antroje, tik rezultatas kovos buvo 16:7.

  Pirmajai vietai atiteko prizai 2x steelseries QCK pelės kilimėlis (320x270).

  Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie turnyro. Manau susitiksime artimiausiu metu vėl. [​IMG]

  TABLO :

  [​IMG]

  Mixai.lt savininkas
  Kirma
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page