Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Kirma

  Kirma Savininkas
  Savininkas

  Joined:
  29 December 2017
  Messages:
  931
  Likes Received:
  108
  Sveiki, labai trumpai pristatysiu kas čia šiandien nutiko, nes tiesiog "labai tingiu" ir šiandieną yra dingusi ta žurnalistikos "gyslelė" :)

  Kaip ir prognazavau, taip ir nutiko, ir vėl šį kartą susirinko "visi iki vieno" užsiregistravę žaidėjai.
  Nebuvo kažkur pusės, parodome tik kokie esame atsakingi ir vertiname kito žmogaus darbą :)

  O trumpai apie 1x1 turnyrą, tai jis kaip ir praėjo sklandžiai, kažkokio "chaoso" nebuvo, visi palengva sužaidė savo kovas ir taip per kiek daugiau nei dvi valandas sužinojome turnyro nugalėtoją.
  Turnyre dalyvavo ir ilgametis Counter-strike 1.6 žaidėjas PSH kuris yra laimėjęs ne vieną 1x1 turnyrą. Jį norėjau paminėti tik dėl to, kad jis sukaupęs virš 20k valandų žaidimo praktikos. Tai turėtų būti siekiamybė mums visiems :D
  Mažajį finalą, galbūt ir ne sunkiausiu keliu, pateko žaidėjai fiken ir (turbūt žymiųjų lenkiškų "fliaki" gerbėjas) fLAKKO. Rezultatu 16-10 laimėjo fLAKKO.
  Dėkoju tiems, kurie buvo atsakingi ir pasirodė turnyre.

  [​IMG]

  Mixai.lt savininkas
  Kirma
   
  #1 Kirma, 10 February 2018
  Last edited: 13 February 2018
  PSH likes this.
 2. PSH

  PSH Laikas parodys ko esi vertas

  Joined:
  5 January 2018
  Messages:
  56
  Likes Received:
  4
  Aciu Kirma uz turnyra. Istiesu malonu buvo suzaisti 1x1 po 6 metu pertraukos aim_mapu. Maciau hebra ir treniravosi (bent jau kaikurie, kad laimeti :D) Eima galiu pasakyti mldc, buvo pries ka pasaudyt tai tikrai, gal jau ir pasenau ant aimo zaidziant, bet kita karta pazadu taip nebus ! :D Istiesu seniai nezaisti turnyrai ir padejo pralaimeti tokius kaip sita, jaudulio atzvilgiu, nes pirmas kovas, bei finale matesi kad taip yra pagal saudyma mano. Aciu tau Eima (Pakylos valdovas uz zaidima) Kita karta laikysit kardana. Bet viskas buvo super, emocijos, bendravimai su kitais zaidejais ! Buciau zaicikui gaves, manau senukas butu kirtes visus per visas puses ! Nes is jo zaidimo matesi geriausias aimas ! GL & HF susitiksime kita karta ! (Beje tai buvo 1 pralaimejimas aim mape nuo 2011 metu, kai dar zaide tokie aimeriai kaip hazard, nrs, agr,zhyGis. Seniukai pazinos juos.. :)))
   
  Kirma and AWESOME[1]♛ like this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page